فیلتر هوا mg550

امتیاز 0.0 از 5 - تعداد 0 رای ثبت شده است.

 

فیلتر هوا ام جی 550       MG 550 

                                                              

فیلتر هوای MG 550  عرضه شده در سایت وب یدک دارای مهر استاندارد و بسته بندی شکلیل و با کیفیت می باشد . کیفیت و قیمت مناسب از خدمات  این مجموعه  برای مشتری می باشد.

فیلتر هوای MG 550  از نوع سلولزی یا همان فیلتر هوای کاغذی است 

این نوع فیلتر هوا، عمومی ترین و پرکاربردترین نوع فیلتر هوای استفاده شده توسط کمپانی های خودروسازی است.

فیلتر  هوای سلولزی ، از یک فریم  متشکل از  پلی یورتان و چسب ایزو برای ایجاد ثبات در ساختار خود بهره می برند و از یک کاغذ پلیسه دار آکاردئونی برای جذب ناخالصی های هوا استفاده می کنند. 

فیلتر هوای سلولزی توانایی جذب 80 تا 90 درصدی ذرات خارجی دارند و نسبت به مابقی فیلتر ها قیمت بسیار مناسبی دارد اما عمر کوتاهی دارند و باید پس مدت کوتاهی تعویض شوند.


19500 تومان
محصولات مشابه next prev


 

فیلتر هوا ام جی 550       MG 550                                                                      

فیلترهوا قطعا ایی است مصرفی که درخودرو، بر سر راه هوای ورودی به موتور قرار می گیرد و کارکرد آن جذب ذرات و گرد قبارموجود در هوا و همچنین میزان هوای مجاز ورودی به موتور را تنظیم می کند.
بدون فیلتر هوا مقادیر بسیار زیادی از ذرات آلاینده، قادرند اجزای مهم موتور مانند: سوپاپ ها، یاتاقان ها، رینگ ها ی پیستون و بدنه داخلی سیلندر را شدیدا دچار سایش و فرسایش نمایند.

ذرات متفاوت با اشکال و اندازه های متفاوت مثل ماسه، گرد و غبار، دوده، گرده، رطوبت و... درهوای ورودی به موتور وجود دارد که در صورت عدم جلوگیری از ورود آن ها به موتور باعث بروز صدمات جدی به موتور می گردند، فیلتر های هوا از ورود این ذرات به داخل موتور جلوگیری کرده و باعث احتراق مناسب و حفاظت ازموتورمی گردد.

فیلتر کثیف و نامناسب باعث افزایش میزان مصرف بنزین می گردد.

به دلیل بالا بودن هزینه سوخت ، تعویض دیر هنگام فیلتر هوا و نیز غیر استاندارد بودن آن، از نظر اقتصادی برای دارندگان اتومبیل مقرون به صرفه نمی باشد.


تمام فیلتر های هوا، عمر مشخصی دارند، که پس از آن باید تعویض و به درستی جایگزین شوند.

با پر شدن ظرفیت فیلتر زمان تعویض آن فرا می رسد ،این مقدار در یک منطقه پر گرد و غبار همچون خاورمیانه حدودا بین ۳ تا ۵ هزارکیلومتر برای فیلترهای کاغذی می باشد

نظر بدهید


0 نظر برای فیلتر هوا mg550